Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

ВОДОСНАБЖЕНИЕ

Как сделать систему резервного водоснабжения

Деякі з нас стикалися з такою ситуацією, як подача холодної води по годинах.
Безумовно, такий стан речей споживачів води зовсім не влаштовує, мяко кажучи.
Місцева влада інколи знаходять тисячу причин, щоб пояснити, чому воду не можна подавати цілодобово.
Дану проблему можна вирішити самостійно.
Достатньо лише встановити накопичувальний бак для холодної води.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Установка одинарної кухонної мийки на тумбі

Якщо в гарнітур кухні повинна входити мийка, то її потрібно встановити на тумбу. Установка здійснюється в такому порядку. Приготуйте відвідної каналізаційний розтруб, до мийки приєднайте змішувач і систему зливу, встановіть мийку на місце і зєднайте з водою і каналізаційними трубами.

Щоб підготувати відвідну трубу, необхідно зачистити внутрішню сторону розтруба. Відкрийте трубу, вилучивши з неї пробку, і закрийте кляпом трохи глибше розтруба.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Як безпечно і дешево викопати колодязь

Викопати колодязь для води, особливо в сипучих грунтах, часом важко і небезпечно. Один із способів спорудження колодязів це спосіб з використанням деревяної опалубки.

Ця технологія широко використовується в сільській місцевості, де відсутні водопровід та спеціальна техніка для влаштування колодязів. Також успішно застосовується для влаштування індивідуальних колодязів на дачних ділянках.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Як вибрати водонагрівач для дому

Що ми робимо, коли в квартирі відключають гарячу воду? Беремо відро води і ставимо на плиту або дістаємо кипятильник і опускаємо його в той же відро з водою і чекаємо … У тих випадках, коли гаряча вода потрібно постійно, доводиться тримати це відро десь поблизу, а поруч діти. Щоб уникнути подібного роду проблем, досить купити водонагрівач , а який спробуємо вибрати разом.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Що таке водовідведення?

Господарі дач зазвичай стикаються з проблемою накопичення талих, зливових вод на своїй ділянці. Ви можете просто встановити системи водовідведення , які являють собою комплекс санітарних заходів та споруд, що передбачають прийом стічних вод безпосередньо від різних підприємств і населення, їх переміщення, очищення зі скиданням на рельєф або в річку.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Основні помилки при ремонті водопроводу і каналізації

На думку більшості експертів у питанні ремонту та будівництва, багато помилок при здійсненні ремонту повязані з недоглядом і промахами на початковому етапі ремонтних робіт і створенні проекту. Згодом це виллється в зайві проблеми, зумовлені переробкою, а також додатковими фінансовими вкладеннями і втратою часу.

Підготовка проектного рішення допоможе визначитися не лише з загальною концепцією ремонту, але і приділити належну увагу дрібницям і деталям, тому що якщо заздалегідь не продумати весь алгоритм і послідовність ремонтних робіт, то це буде загрожує додатковими переробками, яким не буде кінця. Таким чином ми позначили першу помилку на початку робіт — роботи без проекту. В ідеалі має бути складено три проекти: з перепланування, дизайн-проект і з електрики.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Ливневая канализация

Ливневая канализация служит для сбора и отвода ливневых и талых вод с различных территорий. Это может быть территория частного дома, промышленного предприятия, моечного комплекса, различных торговых и развлекательных центров, автодорог. Ливневая канализация необходима везде, где требуется своевременное удаление вод для предотвращения подтоплений различных объектов.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Как устроены и работают системы контроля протечки воды

 

По статистике, одной из наиболее частых причин нанесения ущерба имуществу, является потоп, вызванный протечкой воды. Нередко после таких аварий виновник вынужден оплачивать не только ремонт собственного жилища, но и компенсировать ущерб соседям, которые, разумеется, «только что сделали дорогой ремонт».

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Фильтры грубой и тонкой очистки воды

Чтобы сохранить свое здоровье, мы, кроме всего прочего, должны пить чистую воду. Если оценить с этой позиции качество водопроводной воды, то даже с натяжкой ее нельзя назвать чистой. И откуда бы ни поступала вода в наш дом, из городского ли водопровода или даже из скважины, в ней всегда присутствуют примеси. Это могут быть мелкие частички ржавчины, песчинки, известковый налет, и другие загрязняющие вещества.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…