Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Утеплення котеджу і сучасні матеріали для теплоізоляції

Утеплення котеджу і сучасні матеріали для теплоізоляції

У статті розказано про різні види сучасних звуко-теплоізоляційних матеріалів, що застосовуються для покриття зовнішніх стін котеджів, їх короткі порівняльні характеристики, позитивні і негативні сторони.

Запитання з утеплення будинку повинні стояти на першому місці. Саме від розумного вирішення цих питань залежатиме загальна кількість коштів, що витрачаються на опалення. Враховуючи постійно зростаючі ціни на паливо, недооцінювати актуальність утеплення котеджу не варто. Якісне утеплення може прослужити до 20 років.

Що слід утеплити?

Котедж — це складна житлова система, і звільнитися утепленням деяких стін не вийде. Отже, слід утеплити:

• Дах;
• Цокольна частина будівлі та стіни;
• Підлоги.

Не варто нехтувати і якісними енергозберігаючими вікнами та дверима. Доцільно почати утеплення з покрівлі, переходячи поступово переходячи до фасаду, а потім і до фундаменту.

Утеплення даху котеджу

Тут слід вирішити питання не тільки термоізоляції, а й захистити простір, що знаходиться під нею від вологи.

Вибір утеплювача буде виходити з конструктивних особливостей даху, від характеру і властивостей матеріалу, яким вона покрита.

Якщо мається горищне приміщення, то варто приділити увагу утепленню міжповерхових перекриттів. За наявності мансарди, буде потрібно виконати не тільки паро-, гідро-і теплоізоляцію, але і звукозахист, в іншому випадку буде багато незручностей.

Похилі даху слід утеплювати ватяними мякими матеріалами, підійде щільність до 50 кг / м ?. Пласти теплоізоляції слід симетрично розміщувати на обрешітці в зазори між кроквами. Дуже важливо забезпечити надійним захистом утеплювач, для цієї мети застосовують пароізоляційну плівку.

Є три базових варіанти утеплення стін:

• Внутрішнє;
• Зовнішнє;
• міжстінного.

Перед тим як зупинитися на тому чи іншому варіанті утеплення стін, слід виявити товщину шару теплоізоляції, актуального для конкретної споруди. Від даного показника буде залежати опір тепловіддачі.

Зовнішнє утеплення виконують із застосуванням мокрого методу, застосовуючи спеціальні теплоізолюючі штукатурки або варіант вентильованого фасаду. Міжстінного утеплення прийнято вважати довговічним і надійним. Утеплювач розміщують між стінами. Важливо застосовувати саме той матеріал, який не стане скоплювати вологу.

Відносно внутрішнього утеплення, то воно може бути у двох випадках: коли неможливо виконати зовнішнє утеплення або коли його недостатньо. При недостатньому досвіді в утепленні даними способом може зявитися грибок на стінах.

Утеплюючи стіни важливо взяти до уваги їх конструктивні особливості. Матеріалів зараз багато, але слід підібрати найбільш раціональні виходячи з особливостей конструкції конкретного будови і характеру його будівництва.

Утеплювач для стін УРСА

Утеплення підлоги

Саме через пів втрачається частина тепла, а точніше через ту область статі, яка розташовується в ближче до грунту.

В основному, промерзання грунту може становити 1-1,2 метра, іншими словами серйозних втрат тепла часто не уникнути. Утеплювач, який перебуває з зовнішньої частини, входить в контакт не тільки з грунтом, але і зі скупчується в цьому місці вологою. Саме з цієї причини для утеплення фундаменту слід використовувати екструдований пінополістирол.