Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Установка одинарної кухонної мийки на тумбі

Установка одинарної кухонної мийки на тумбі

Якщо в гарнітур кухні повинна входити мийка, то її потрібно встановити на тумбу. Установка здійснюється в такому порядку. Приготуйте відвідної каналізаційний розтруб, до мийки приєднайте змішувач і систему зливу, встановіть мийку на місце і зєднайте з водою і каналізаційними трубами.

Щоб підготувати відвідну трубу, необхідно зачистити внутрішню сторону розтруба. Відкрийте трубу, вилучивши з неї пробку, і закрийте кляпом трохи глибше розтруба.

Якщо Ви виявили залишки старої цементної обмазки, то акуратно видаліть їх за допомогою зубила і молотка. Помийте осколки з труби, абразивної шкіркою обробіть внутрішню сторону розтруба, витягніть з труби кляп.

Візьміть кільце з гуми (для ущільнення), діаметр якого повинен становити 70 мм, для більшої герметизації змастіть зовнішню сторону кільця силіконовим герметика і вставте його в розтруб так, щоб вся глибина була заповнена, каналізацію слід закрити пробкою.

Миття потрібно встановити на тумбу. Якщо елементи для кріплення тумби та мийки взаємоповязані, тоді зєднайте їх один з одним. Змішувач з прокладкою встановіть на мийку, а змішувач закріпіть внизу гайкою з шайбою.

В отвір зливу мийки встановіть сифонну трубу з прокладкою (для зливу). Внизу під мийкою на сифонну трубу накрутіть гайку і щільно затягніть. На трубу (розбій вниз) надіньте гайку сифона і кільце, клин якого повинен направлятися в низ.

Стакан сифона надіньте на зливну трубу і, притиснувши склянку до кільця, закрутіть щільно гайку. Тумбу з мийкою встановлюють у заплановане місце.

Враховуючи те, що бічні сторони тумби можуть бути облицьовані суцільними панелями, де знаходиться вхід в водопостачання і каналізацію, в першу чергу потрібно вирізати в них відповідні за розміром отвори.

Приміряйте відвідну трубу сифона до каналізаційного входу і обріжте надлишки, зніміть пробку і утопите кінець труби сифона для відводу в кільце для ущільнення, яке знаходиться в розтрубі каналізації, на глибину 50мм.

Для того щоб відвідна труба заклинила в розтрубі і зафіксувалася в кільці для ущільнення, її необхідно трохи витягнути. Налийте трохи води в раковину і наповніть сифонний гідрозатвор.

Зєднайте систему водопостачання і змішувач, відкрийте загальні вентиля для подачі води і добре перевірте водонепроникність зєднань системи водопостачання та змішувача.

Переконавшись у тому, що протікання немає, відкрийте вентиля змішувача і перевірте водонепроникність зєднань системи зливу. Щоб це перевірити, наповніть мийку водою і відкрийте зливну лійку. Якщо при перевірці на стиках протікає гайка, то її потрібно затягнути сильніше або ж промазати герметикам.