Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Товщиномір — незамінний вимірювальний прилад

Товщиномір — незамінний вимірювальний прилад

Товщиномір від компанії ТОВ Тпмаркет — це ефективний і точний вимірювальний прилад, який дає можливість з максимальною точністю визначити товщину листового матеріалу з гуми, азбесту, пароніту, фанери та інших матеріалів.

Особливості виробу

У верхній частині виробу розташовується відліковий пристрій, а в нижній частині запрессована пята. Щоб користувачеві легко можна було встановити вимірювальний стрижень в робоче положення, у приладу з нормованим вимірювальним зусиллям мається для цього арретир. Якщо товщиномір не має нормоване вимірювальне зусилля, то прилад оснащується спеціальною пружиною, яка і повертає стрижень у вихідне положення.

Стандартним діаметром вимірювальних поверхонь наконечника і пяти є 10 мм, Але за індивідуальним замовленням можуть розроблятися і виготовлятися вироби, вимірювальна поверхня яких матиме діаметр 30 і 16 мм. Також за індивідуальним замовленням можуть бути виготовлені вироби з сферичними поверхнями.

Різновиди

Замовники мають можливість купити товщиномір таких видів:

ТН-25, ТН-10 — настільний тип з нормованим вимірювальним зусиллям;
ТР-25, ТР-10 — ручний тип з нормованим вимірювальним зусиллям;
ТР-25Б і TP-50Б — це також ручний тип, але без нормованого вимірювального зусилля.

Переваги

Дані прилади мають такі переваги:

Компактність;
Малі вага і розмір;
Простота використання;
Максимальна точність;
Довговічність і надійність;
Тривала експлуатація без втрати якості і точності показників.

Сфери використання

Використовуватися прилади можуть в самих різних сферах діяльності людини, у тому числі:

Будівництві;
Виробництві;
Суднобудування;
Металургії;
Автомобілебудування;
Сільському господарстві;
Торгової сфері;
У сфері обслуговування.

Використовують нерідко такі прилади також фахівці-оцінювачі, страховики, професійні полировщики для оцінки якості матеріалу. У будівництві завдяки таким замірами вибраковують пропоновану продукцію, використовуючи для зведення конструкцій, будівель і споруд тільки високоякісний матеріал. Також такий виріб допомагає проконтролювати якість виконаних робіт.

Особливості різних типів

За способом застосування розрізняють кілька типів товщиномірів.

ТР

Використовується для вимірювання товщини таких листових матеріалів, як: шкіра і пароніт, пласткожа й фанера, повсть і азбест, пластик і фетр, інші види матеріалів. Випускається ручний варіант вироби.

ТН

Також використовується для вимірювання товщини листового матеріалу. Представлений двома моделями — ТН-10 і ТН-25.

Як правильно вибирати?

Для правильного вибору приладу необхідно враховувати відразу кілька параметрів, в тому числі якість обраного матеріалу, підстави, покриття, а також діапазон виміру, точність і портативність інструменту. Крім того, здобувати настільки точні вимірювальні прилади рекомендується тільки у перевірених виробників. Саме вони можуть гарантувати відмінну якість роботи пристрою, його довговічність. Але ще одне незаперечне достоїнство — це вигідна ціна, в яку не закладаються додаткові комісії та націнки посередників.

Компанія ТОВ «Тпмаркет» реалізує якісні ручні та настільні товщинометрії типу ТР і ТН без нормованого вимірювального зусилля або з таким. Це зручне, надійне пристрій, який дозволить з мінімальними зусиллями в стислі терміни виконати всі необхідні вимірювання. Отримані дані максимально точні і надійні .