Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Термомодернізація будинку

Термомодернізація будинку

Реалії сьогоднішнього життя такі, що вартість енергоресурсів неухильно зростає, а зростаючі рахунки за тепло і електроенергію змушують власників житла всерйоз задуматися про скорочення витрат на комунальні платежі. І найбільш оптимальним рішенням у цьому випадку є грамотна термомодернізація житла.

При правильній ізоляції стін будівлі ви отримуєте теплий будинок взимку, приємну прохолоду влітку, а також, можливість менше платити за опалення і кондиціювання повітря. Ще ви повинні знати, що термоізоляція зменшує викиди вуглекислого газу, таким способом сприятливо впливаючи на навколишнє середовище.

Опалення будинку в наших кліматичних умовах є найбільш важливим фактором, що впливає на щорічні витрати на утримання будинку. Більше 80% будівель були побудовані таким чином, щоб не допустити раціонального використання енергії . Споживання енергії на одиницю площі в нашій країні мінімум в 2 рази більше, ніж у житлових будинках країн Західної Європи з аналогічним кліматом. Результатом є те, що люди часто переплачують за опалення будівель і, на додачу, цим знищують природне середовище, в якій живуть. Можливо, саме тому зараз все більшу кількість домовласників цікавляться енергоефективними рішеннями в будівельній галузі, в тому числі дуже популярною стає ізоляція зовнішніх стін.

Утеплювати стіни — економите гроші.

Середня вартість опалення погано ізольованих будівель становить більше 40% від загальних експлуатаційних витрат. Теплові втрати (а насправді — грошові втрати) відбуваються в 1/4 випадків через поганий теплообміну через стіни в результаті відсутності теплового захисту. Взимку тепло йде назовні, а влітку переходить в приміщення. Як цьому перешкодити? Що зробити, щоб температура всередині будинку завжди була комфортною, а рахунки за опалення низькими?

Рецепт простий і, на щастя, все більш поширений. Слід ретельно обернути стіни товстим шаром хорошого якісного фірмового ізолятора, такого, як полістирол , а потім збільшити товщину утеплених стін, як в будинках довоєнної споруди. Ви повинні знати, що ізоляція з екструдованого пінополістиролу товщиною 15 см захищає так само, як шар бетону товщиною близько 380 см. Утепливши будинок, ви можете заощадити до декількох тисяч доларів на рік. Сума економії залежить від багатьох змінних, у тому числі від розміру будинку, товщини ізоляції, її правильної установки.

Модернізуємо з розумом.

Утеплення стін буде ефективним тільки тоді, коли ізолятор виготовлений з високоякісних матеріалів, тому на це ви повинні звернути особливу увагу при виборі. На ринку будівельної продукції можна легко знайти виробників, які продають, мяко кажучи, дефектні будівельні матеріали.

У сегменті промислового виготовлення теплової ізоляції також присутні нечесні виробники. Пінополістирол від виробників незрозумілого походження має значно більш низьку продуктивність, ніж оголошено на етикетці. Ізоляція не дасть очікуваної економії. Крім того, немає ніякої гарантії її стійкості.

Як вибрати виробника?

Дивлячись на товар у магазинах і складах, важко відразу визначити, який будівельний матеріал має хорошу якість, який — гірше, який — просто низької якості. Що робити, щоб не бути обдуреним? Напевно, ви — проти ідеї покупки матеріалів сумнівної якості від невідомих виробників. Рекомендується вибрати фірмові продукти — лідери галузі, фірми, які працюють досить давно, мають визнання клієнтів. Перед покупкою слід спробувати переглянути у спеціалізованій пресі або на веб-сайтах інформацію про виробників, чия продукція сертифікована і рекомендована відомими установами для перевірки будівельних матеріалів.

Як вибрати якісний матеріал для термоізоляції:

— Уникайте дуже дешевих продуктів;
— Матеріали вибирайте за рекомендаціями спеціалізованих будівельних установ;
— Вибирайте фірмові товари від відомих виробників;
— Перевірте в Інтернеті або у пресі — чи має продукція сертифікати якості, і не внесена чи в чорний список дефектної продукції RAPEX;
— Не купуйте у невідомих імпортерів;
— Запитаєте ради у друзів.