Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

УМНЫЙ ДОМ

GSM — информаторы для умного дома

Системи розумного будинку не втомлюються радувати господарів своєю турботою і бездоганною пунктуальністю.
Розвиток нових технологій у цій сфері переживає бурхливе зростання.
«Розумні» інженерні системи забезпечують безперебійну роботу опалення, водопостачання, захищають від пожеж і гарантують практично повну безпеку.
Однією з останніх новинок серед систем безпеки розумного будинку сталі GSM — інформатори .
У чому їх користь?

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Ионообменные фильтры воды

Про актуальність очищення питної води багато говорити не доводиться: більшість населення споживає сьогодні з кранів скоріше не воду, а багатокомпонентні електроліти з добавкою твердих домішок і приправою з органічних сполук.
Різноманітні хімічні і фізичні методи очищення реалізовані в великому переліку марок фільтрів, які нам сьогодні наполегливо пропонує реклама.
У довгому переліку переваг часто згадується наявність у них іонообмінного очищення води.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Біометричні системи для розумного будинку

Використання біометричних систем або доступ в житло за відбитками пальців формує систему захисту приміщень на абсолютно новому рівні, абсолютно конфіденційно. Біометричні рішення являють собою обовязкову частину всієї концепції «розумний дім», однак сьогодні інженери та технарі не пропонують ще пакетного рішення.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Розумний будинок: функції розваги

Крім функції обслуговування, розумний будинок оснащений і внутрішніми системами для розваги господарів будинку і їх гостей. З технічної точки зору управління відбувається завдяки роботі підсистем медіасервер і мультирум.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Проект електоснабженія в розумному будинку

Розумні будинки розташовують технологіями автоматизації, в тому числі сучасними будівельними технологіями, пропонуючи власникам новітній рівень управління. Будівництво розумного будинку може відбуватися з нуля, а впровадження автоматизації цілком можливо після капітального ремонту. У першому і в другому випадку розумні будівлі мають цілий ряд переваг, порівняно із звичайними.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Підлогове покриття мармолеум

Мармолеум є одним з видів підлогових покриттів. Він отримав назву натурального лінолеуму, оскільки основою для його виготовлення служать тільки якісні натуральні компоненти.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Пожежна безпека в розумному будинку

На жаль, і в розумному будинку неможливо на сто відсотків захиститися від пожежі. Зате можна звести всі ризики до мінімуму, в чому і допомагає сучасна автоматика і останні інтелектуальні розробки з попередження пожежі.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Розумний будинок і міфи про нього

Розумний будинок» це дуже дорого

Це головний міф про «розумному будинку». Стверджувати, що інтелектуальна система управління є дешевою, значити говорити неправду. Більшість компаній пропонують послуги з установки автоматичних систем управління, що перебувають господарям звичайних квартир у багатоповерхових будинках.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Причини сумнівів в інтелектуальній системі розумний будинок

Зараз система розумний будинок набуває все більшого поширення завдяки своїй функціональності і багатьом іншим можливостям, які допомагають відкинути частину побутових проблем. Але багато хто до цих пір сумніваються в її необхідності, посилаючись при цьому на різні відмовки, які насправді не мають під собою грунту. Наведемо приклади найпоширеніших помилок, що стосуються інтелектуальної системи розумний будинок.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Дистанційне керування розумним будинком

Первинне уявлення про Розумному Будинку виникло в 60-х роках 20 століття і було повязано більше з роботами-машинами, які закривають двері за господарем, вимикають світло, по команді миють підлоги і провітрюють приміщення.

Час і останні технічні розробки сильно трансформували цю ідею. Тепер розумний будинок — це скоріше самостійний механізм, безшумний і непомітний. Поступово входить у моду і нова функція розумного будинку — дистанційне керування.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Дитина в розумному будинку

Останнім часом скрізь мусується тема так званого розумного будинку будинку, напханого всякою всячиною, що полегшує життя господарів. Навіть деколи звільняє господаря від непотрібних роздумів і прийняття рішень в побутовому плані. У даній статті ми розглянемо, як дане нововведення відбивається на сімї, коли в ній зявляється довгоочікуваний малюк.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Пакетні рішення для розумного будинку

На даний момент, згідно з результатами експертної оцінки, здійсненої журналом «Essential Install», який спеціалізується в питаннях сфери систем автоматизації будівель і житлових будинків, у світі існують лише кілька великих виробників, які можуть запропонувати гідну продукцію для системи « розумний дім ». Журнал називає при цьому такі корпорації як Crestron, EIB, Domintell, C-Bus та ін

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…