Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Що таке водовідведення?

Що таке водовідведення?

Господарі дач зазвичай стикаються з проблемою накопичення талих, зливових вод на своїй ділянці. Ви можете просто встановити системи водовідведення , які являють собою комплекс санітарних заходів та споруд, що передбачають прийом стічних вод безпосередньо від різних підприємств і населення, їх переміщення, очищення зі скиданням на рельєф або в річку.

Система водовідведення великого населеного пункту включає:

— Тунельні колектори;
— Каналізаційну мережу;
— Очисні споруди різноманітної потужності;
— Каналізаційні насосні станції;
— Заводи по спалюванню опадів.

Процес очищення стічних вод є триступінчатим, складається з біологічної, глибокої і механічної доочищення.

Щоб вирішити проблему усунення талих, стічних і зливових вод, з ділянки дачі створюються вигрібні герметичні ями, септики або лівневки. Тут вже вибір проводиться з урахуванням деяких нюансів.

Система водовідведення лазні або деревяного будинку може створювати такими методами, про яких далі і треба поговорити.

Найбільш простий спосіб — це організація процесу відведення води з ділянки шляхом влаштування вигрібних герметичних ям. У них будуть накопичуватися всі побутові відходи. Якщо ями заповняться стічними водами, то потрібно за допомогою машин-асенізаторів всі утилізувати.

Найпоширенішим, популярним методом очищення стічних вод є застосування відстійника, також наступне очищення, знезараження стічних вод. Такі операції проводяться за допомогою бактерій, грунту.

Система водовідведення стоків проводиться:

— В дренажну систему;
— Безпосередньо на рельєф;
— В біологічний штучний ставок;
— В постійний водотік.

Тут все залежить від особливостей вашої дачної території. Тому вибирайте небудь прийнятне для своєї ділянки.

Організація системи для видалення очищених стічних вод прямо з системи водовідведення завжди залежить від обсягів стоків. Водоприймачі діляться на локальні, а також групові, індивідуальні. Останні системи призначаються для видалення зливових, стічних, талих вод, які накопичувалися на вашому дачній ділянці.