Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Пакетні рішення для розумного будинку

Пакетні рішення для розумного будинку

На даний момент, згідно з результатами експертної оцінки, здійсненої журналом «Essential Install», який спеціалізується в питаннях сфери систем автоматизації будівель і житлових будинків, у світі існують лише кілька великих виробників, які можуть запропонувати гідну продукцію для системи « розумний дім ». Журнал називає при цьому такі корпорації як Crestron, EIB, Domintell, C-Bus та ін

Розглянемо більш детально особливості продукції даних компаній. Зупинимося, перш за все, на системі Crestron . Така система встановлена ??на яхті Р. Абрамовича. Дана система пропонує великий вибір девайсів для власної системи розумний будинок, що фахівцями вважається найбільш оптимальним і закінченим рішенням для реалізації та установки настільки складним систем.

Компанія розробила спеціальні сенсорні екрани — бездротові медіацентри, які забезпечують доступ до центру управління всією системою. Компанія планує розробку програм, що дозволяють здійснювати управління програмним ядром розумного будинку, за допомогою мобільного телефону і забезпечує цілісну роботу всіх підсистем через єдиний центр управління.

Особливо цікава технічна оснащеність системи Crestron. Щоб здійснювати управління системою освітлення розроблений оригінальних цифровий адресний інтерфейс DALI підтримує функцію енергозбереження. Ця внутрішня система передбачає управління всіма розміщеними в будинку системами освітлення, тому може бути використано не тільки в будинках але і торгових центрах і великих офісах.

Крім того, дана компанія випустила в світ бюджетну серію Prodigy. Заснований на сенсорних мережах, стартовий стандартний пакет ZigBee обійдеться споживачеві всього лише в 700 доларів. Завдяки контролеру, зявляється можливість підключити відразу декілька сенсорних пультів і близько сотні бездротових пристроїв. Близько 5500 доларів коштуватиме повний пакет на основі Prodigy. Управління системою здійснюється за рахунок програмного забезпечення Prodigy Composer, яке надається безкоштовно.

Система автоматизації будинку, запропонована бельгійськими виробниками — DOMINTEL L — відрізняється доступною вартістю і надійністю технічного рішення. Дана система здійснює установку і керування елементами системи, які можуть бути представлені сенсорними панелями, вимикачами, датчиками, а також такими виконавчими пристроями, як електромагнітні клапани, жалюзі, освітлювальні прилади, динаміки та вентилятори. Система DOMINTELL, як стверджують фахівці, легко як в налаштуванні, так і в монтажі.

KNX / EIB — європейська промислова система. Вона управляє всіма внутрішніми системами на базі стандарту X10/S10. За допомогою даної системи може бути організовано включення світла від повороту ключа в замку, автоматичне відключення праски за відсутності в приміщенні людини та багато іншого.

C-Bus — напівпромислова система, яка має на увазі прокладку кабелів. Вона вельми надійна і здатна забезпечити гарну швидкість передачі даних.