Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Основні помилки при ремонті водопроводу і каналізації

Основні помилки при ремонті водопроводу і каналізації

На думку більшості експертів у питанні ремонту та будівництва, багато помилок при здійсненні ремонту повязані з недоглядом і промахами на початковому етапі ремонтних робіт і створенні проекту. Згодом це виллється в зайві проблеми, зумовлені переробкою, а також додатковими фінансовими вкладеннями і втратою часу.

Підготовка проектного рішення допоможе визначитися не лише з загальною концепцією ремонту, але і приділити належну увагу дрібницям і деталям, тому що якщо заздалегідь не продумати весь алгоритм і послідовність ремонтних робіт, то це буде загрожує додатковими переробками, яким не буде кінця. Таким чином ми позначили першу помилку на початку робіт — роботи без проекту. В ідеалі має бути складено три проекти: з перепланування, дизайн-проект і з електрики.

При підготовці проекту без участі професіонала слід памятати, що найделікатніші переробки повязані з інженерними комунікаціями. Так, при бажанні перенести мийку на інше місце, необхідно мати на увазі, що для забезпечення нормального зливу води в каналізаційні труби, необхідно мати перепад висот у 3-5% щодо довжини. Наприклад, при переміщенні мийки на відстань в 6 метрів, її слід підняти на 18 см.

Але перенести мийку на нове місце — це ще не проблема, так як її сифон розташований високо. Важче буде здійснити переміщення ванни або туалету. При відносно далекому їх розташуванні від каналізаційного стояка неминучі проблеми зі зливом і слід очікувати частих засмічень. Однак при наполегливому бажанні перенести ванну в інше місце у проекті має бути передбачений підйом її на деяку висоту, заклавши в проект сходинку.

Подібні проблеми можна очікувати і при перенесенні радіаторів опалення. Для уникнення зайвих витрат часу, сил і коштів, в проект необхідно закласти правильну прокладку труб. Однак фахівці будівельного бізнесу рекомендують не переміщати радіатори опалення від вікна, так як вони, працюючи конвекційним способом, відсікають холодне повітря, який йде від вікна.

При заміні сантехніки, здійснюючи подібні ремонтні роботи, слід звертати увагу і такі дрібниці, як установка фільтрів грубого очищення, особливо в старих будинках із застарілою каналізаційною системою. За відсутності таких нехитрих пристосувань змішувачі можуть вийти з ладу після чергового відключення води.

Не можна руйнувати або замуровувати воздухоход, наглухо закривати газову трубу, опалювальні стояки. Так як при виникненні аварійної ситуації вам розвернуть всю стіну. Приховати ці неестетіческіе елементи можна декоративним, легко знімаються коробом.

Як кажуть фахівці, найпоширенішими помилками в здійсненні ремонтних робіт, є ті, що повязані саме з комунікаціями. Будьте уважні і обережні, не варто економити час і кошти на підготовчому періоді ремонтних робіт!