Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Підлогове покриття мармолеум

Підлогове покриття мармолеум

Мармолеум є одним з видів підлогових покриттів. Він отримав назву натурального лінолеуму, оскільки основою для його виготовлення служать тільки якісні натуральні компоненти.

Насамперед, це кора коркового дуба або борошно з деревини, лляне масло, натуральні смоли хвойних дерев, вапно або крейда, а також джут. Завдяки міцності пробки і джуту, мармолеум стає все більш популярним і поступається лише паркету.

Найширший колірна гамма цього покриття забезпечується натуральними барвниками, що додаються в робочу суміш при виготовленні. І тут мармолеум немає рівних, оскільки кольоровий малюнок проникає в покриття на всю товщину і не стирається протягом дуже тривалого часу.

Таким чином, у порівнянні з іншими покриттями мармолеум має ряд явних переваг:

— Природне, натуральне походження мармолеума обумовлює його гігієнічність, екологічну чистоту, антистатичні і бактерицидні властивості. Ці якості роблять цей матеріал найбільш підходящим для підлог у приміщеннях з особливими вимогами до якості покриттів.

— Величезний вибір кольорів і малюнків роблять мармолеум дуже популярним не тільки серед звичайних покупців, а й у фахівців, що займаються дизайном інтерєру.

— Дане покриття відрізняється особливою міцністю, що дозволяє витримувати серйозні навантаження в межах 160-ти кг на 1 см2. На ньому зовсім не залишається вмятин від ніжок різних меблів.

Мармолеум володіє не тільки механічною міцністю, але і стійкістю до дії розчинників, кислот та інших хімічних речовин. З плином часу матеріал стає більш твердим, що істотно збільшує термін його служби.

— Мармолеум випускається у вигляді плиток, і його укладання не становить технічних труднощів. Достатньо всього лише попередньо вирівняти поверхню підлоги і приклеїти до неї плитку за допомогою спеціальної мастики.

Кожна плитка просто покривається мастикою і притискається до підлоги. Існують плитки замкового типу, що укладаються за принципом паз-гребінь.

Плитки різних кольорів можна підібрати відповідно до загальним фоном всього інтерєру приміщення.

Розміри плиток можуть бути 300х300 і 500х500 міліметрів, а розміри панелей — 300х900 міліметрів, що дозволяє проводити їх укладання в самих різних варіантах.

Слід памятати, що мармолеум — надзвичайно крихкий матеріал, тому потрібно дотримуватися обережності при його транспортуванні і монтажі.

Крім плитки і панелей, він випускається в рулонах, як і звичайний лінолеум.

Технологія його укладання така ж, як і у інших рулонних підлогових покриттів. Єдиною особливістю є застосування рекомендованого клею, що забезпечує подальшу міцність і довговічність матеріалу. Товщина рулонного мармолеума може становити 2-4 міліметра, залежно від його класу.

Серед усіх підлогових покриттів мармолеум займає лідируюче місце як міцний і довговічний матеріал. Завдяки цим властивостям термін його експлуатації може досягати сорока років.