Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Кілька слів про економію за допомогою сонячних батарей

Кілька слів про економію за допомогою сонячних батарей

У наш час сонячні батареї для житла, вартість яких, простіше сказати, «кусається», багатьом людям здаються своєрідною дурощами заможних диваків. Мало хто всерйоз замислюється про економію, а от саме вона є найбільш позитивним моментів у застосуванні поновлюваних енергетичних джерел, і сонця в тому числі.

Батарея від сонця в домашніх умовах

Нагадуючи про розміри економії, потрібно враховувати факт того, що для різних сезонів року властива різна інтенсивність променів сонця. Такі сезонні коливання, безсумнівно, позначаються на ефективності роботи батарей, які і обумовлюють розмір економії.

Судячи з здібності панелі забезпечувати обєм гарячої води в побуті впродовж всього року, можна говорити про її ефективність. Середньорічний показник цієї здатності для оптимально працюючої системи дорівнює 60-70% потрібного. А відсутні 30-40% доведеться отримувати з інших джерел. При тому про конкретні показники слід говорити тільки з привязкою до конкретного регіону.

Уточнюючи згадка про сезони, варто відзначити, що в період з травня аж по жовтень сонячні побутові батареї зможуть забезпечити подачу гарячої води на 100%. Зрозуміло, що в зимовий період такі показники впадуть до мінімальної позначки. Але і в останні місяці року, і в зимові сонячна домашня батарея виступає дуже потужним підмогою в значній економії газу.

Відгуки про сонячних батареях

Багато наших співвітчизників придбали сонячні батареї, кількість їх зростає. Пропорційно і зростає кількість відгуків тих, хто постійно застосують сонячну енергію в повсякденному житті. Тут можна відзначити згадка про перехід на сонячну енергію і її реальний внесок у сімейний бюджет. Витративши велику суму, впродовж 25-ти років можна отримати віддачу, яка дасть відчути грошову економію.

Енергія сонця безкоштовна, коли житло забезпечено її хоч частково, то це обовязково позначиться на вашому бюджеті позитивним чином. Витратившись один раз серйозно і крупно, ви в майбутньому будете дійсно раді такому виправданого вкладенню своїх фінансів.

Інструкції та керівництва для самостійного виготовлення і монтажу сонячних батарей представлені в інтернеті для реалізації конструкторської групою АЛІСЕН . За своєю суттю це — покрокові інструкції категорії «Зроби САМ» і «Для дому, для сімї».

Це практичний навчальний матеріал, оформлений в самому усваиваемом на сьогоднішній день форматі — відео, а для зручності особливо важливі моменти продубльовані текстовими і графічними додатками у вигляді електронних книг і альбомів.