Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Розумний будинок і міфи про нього

Розумний будинок і міфи про нього

Розумний будинок» це дуже дорого

Це головний міф про «розумному будинку». Стверджувати, що інтелектуальна система управління є дешевою, значити говорити неправду. Більшість компаній пропонують послуги з установки автоматичних систем управління, що перебувають господарям звичайних квартир у багатоповерхових будинках.

Крім багатокомпонентних систем, які дозволять керувати всім будинком, пропонуються варіанти, які не потребують великих витрат на встановлення та налаштування. У цьому випадку не потрібна прокладка комунікацій і дороге комплексне програмування.

Але навіть окремі модулі та системи, можуть істотно підвищити комфорт проживання і збільшити ефективність використання енергоресурсів. Спочатку потрібно визначити найактуальніші завдання для автоматизації та реалізувати їх без великих витрат.

Розумний будинок» це дуже складно.

Зовсім недавно звичайний стільниковий телефон з простим набором функцій здавався нереально складним, не кажучи про компютер. Сьогодні кожна дитина має стільниковий телефон, грає в компютерні ігри і відвідує інтернет. Управління системою «розумний дім», на початку, буде просто незнайоме, але через короткий час у ньому зможе розібратися кожен. Найпростіші варіанти, управляються за допомогою кнопкового пульта з дисплеєм, кнопки можуть мати світлову індикацію. Набирають популярність моделі, керовані, голосом.

Розумний дім зараз робити неактуально.

Існує помилкова думка, що в першу чергу необхідно закінчити будівництво або ремонт, а потім зайнятися різними удосконаленнями. Насправді, розробку автоматичних систем слід починати на стадії проектування будинку. Одночасно з проектуванням схем інженерних комунікацій. Це дозволить закласти резервні комунікації для поступового підключення нових компонентів, в процесі експлуатації вашого будинку. При такому підході, нові компоненти будуть вводитися з мінімальними витратами і не вимагати переробок.

Розумний дім — тільки для великих будинків.

Черговий міф, що автоматична система «розумний дім» ефективна тільки у великій квартирі, офісі або садибі. У дійсності, розмір приміщення ні якої ролі не грає. Автоматика може бути необхідна і в маленькій квартирі і у великому будинку. Почуття комфорту і безпеки людина відчуває однаково у всіх умовах.

Розумний будинок» — дуже складна і трудомістка робота.

Безперечно, установку і наладку компонентів «розумного будинку» повинні виконувати професіонали. Системи, що складаються з великого числа модулів, датчиків і приладів, керовані і контрольовані з єдиного центру, вимагають високої кваліфікації та якісного планування. Окремі роботи, наприклад, монтаж датчиків руху і деяких модулів, можна зробити самостійно. Модулі управління вставляються в електричні розетки і до них підключаються прилади та обладнання.

Як показує досвід, найбільш складним є установка програми і налагодження роботи системи, все інше особливої ??складності не має і може бути виконано фахівцями середнього рівня.

Розумний дім тільки для престижу.

Існує ще один міф, що вся ця автоматика тільки для створення певного іміджу, данина моді і просто є свідченням «крутизни» господаря. Дійсно «розумні будинки» давно мають велику популярність у всьому світі і підтверджують наявність розуму і сучасність світогляду господаря. Характеризують його як людину яка вміє цінувати комфорт і заощаджувати енергоресурси.

Інтелектуальний комплекс, що складається з двадцяти пяти модулів, споживає 50 Вт. електроенергії, а економія енергетичних ресурсів становить 20%. Рівень комфорту і безпеки оцінює кожен по — своєму.

У першу чергу, розумним повинен бути господар, який розуміє, навіщо йому потрібна інтелектуальна система, і які функції він збирається їй доручити. Тільки в цьому випадку домашня автоматика буде оцінена гідно.