Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Розумний будинок: функції розваги

Розумний будинок: функції розваги

Крім функції обслуговування, розумний будинок оснащений і внутрішніми системами для розваги господарів будинку і їх гостей. З технічної точки зору управління відбувається завдяки роботі підсистем медіасервер і мультирум .

Так, система мультирум дозволить господарів відлучитися з кімнати, не перервавши свій перегляд улюбленого серіалу або передачі, трансляції футбольного матчу тощо, коли раніше доводилося з нетерпінням чекати рекламного перерви для того, щоб збігати на кухню і ін Тобто в розумному будинку система мультирум управляє всіма аудіо і відео пристроїв, відповідною інформацією про дані джерелах та їх роботі, а також, надходить в будинок, або вже перебуває в наявності.

А от проблема збереження даної інформації та її місцезнаходження вирішується за допомогою медіасервера. Ця підсистема являє собою своєрідну домашню бібліотеку всієї, наявної в будинку, аудіо та відео інформації.

Розумний дім цінний і унікальний здатністю здійснювати повну взаємодію всіх внутрішніх систем, які працюють під його керуванням. Так, телефонний сигнал вхідного дзвінка можна почути в будь-якій точці розумного будинку, завдяки звязку телефонної лінії і медіасервера, причому відповісти на дзвінок також буде можливо, навіть не піднявши трубку телефону і не залишивши приміщення, де вас застав в даний момент вхідний дзвінок телефонного дзвінка.

За допомогою системи мультирум кожен член родини, що проживає в розумному будинку, насолоджуватися своїми улюбленими музичними композиціями, прослуховуючи їх у будь-якому місці будинку і незалежно від кількості бажаючих в даний час одномоментно послухати музику.

Сама система мультирум розглядається як складний технічний комплекс, який включає в себе телевізори, монітори, динаміки, підсилювачі, де центром даної системи є медіасервер. Як правило, при установці і оптимізації всіх систем розумного будинку найбільші витрати сил і фінансів підуть саме на побудову даної підсистеми, причому медіасервер фахівці вважають найдорожчою і складною внутрішньою системою розумного будинку.

Спочатку все будується за бажанням замовника, установка системи мультирум виконується згідно конкретним побажанням господаря розумного будинку, а вже потім, бажаючи знайти оптимальне рішення поставленої задачі, професіонали підбирають необхідне обладнання, що утворить цю підсистему.

Фахівці в даній галузі допоможуть зорієнтуватися у виборі найкращого розміщення в приміщеннях елементів системи, навіть при наявності яких архітектурних складнощів і нюансів, великих розмірів будинку або особняка, і незалежно від оснащеності розумного будинку аудіо і відео устаткуванням і кількості аудіо і відео зон .