Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

ИНСТРУМЕНТЫ

Лазерные измерительные приборы — новейшие технологии в строительстве

Лазерные измерительные приборы — новейшие технологии в строительстве Жоден ремонт не обходиться без проведення вимірювань відстаней.
Визначити розміри на око здатне тільки досвідчений будівельник, та й то в більшості випадків потрібно отримати більш точне значення.
Метушня з рулеткою стомлює дуже швидко, крім того точність вимірювань залишається під великим питанням.
І для професійних будівельників, і для побутового ремонту квартири незамінним стане такий прилад, як лазерний далекомір або лазерна рулетка.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Рідкі цвяхи — різновиди, переваги і недоліки, області застосування

На ринку будівельних матеріалів можна зустріти все більшу кількість клеять складів мають назву «Рідкі цвяхи». Саме словосполучення рідкі цвяхи звучить більше ніж незвично, і тим самим відлякує потенційного споживача, ніж позбавляє його універсального клеїть матеріалу вкрай необхідного в будь-якому ремонті.

«Рідкі цвяхи» представляють собою здебільшого синтетичне вязка речовина, за своїм терминологическому визначенню підходяще під назву — клей.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Особливості вибору алмазних дисків

Алмазні диски представляють собою різальний інструмент, здатний вести обробку дуже твердих матеріалів: мармуру, бетону та залізобетону, керамічної плитки, цегли, натурального і штучного каменю. Штроблення і розбирання тріщин, нарізування різних типів швів, — все це доступно за наявності спеціального обладнання і алмазних дисків певного виду. При виборі алмазного інструменту в магазині, необхідно чітко визначити вид робіт, який планується виробляти і матеріал, який підлягатиме обробці.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Як робити отвори в керамічній плитці?

У статті описується, як вирізати отвір в керамічній плитці, а також про те, як просвердлити отвір в стіні, облицьованої керамічною плиткою.

Навіщо можуть знадобитись отвори в керамічній плитці? Відповідь дуже проста — отвори роблять, наприклад, під настінний світильник чи водопровідну трубу. І зробити їх досить просто. Потрібно лише проявити терпіння і старання.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Мітчики для нарізування внутрішньої різьби

Мітчик — це інструмент, яким нарізають внутрішнє різьблення в металевому виробі. Він виконаний у вигляді стрижня з врізаними або гвинтовими канавками для відводу стружки. Мітчик фіксується на хвостовику, закріплювалися на комірець або патрон металообробного верстата. В якості матеріалу для мітчика виступають сорти щільною ріжучої сталі або твердий сплав.

У промисловості використовуються декілька видів мітчиків: ручні, машинні, комбіновані машинно-ручні, трубні та ін

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Заточування різального інструменту

Навіть самий гострий інструмент приходить з часом до «кінця». На щастя тільки деякі з них, які називаються одноразовими приходять до свого «кінця» назавжди. Таким інструментам одна дорога — смітник. Для інших же інструментів можна продовжити життя, заточивши їх.

Щоб заточка була правильною і послужила подовше, необхідно знати певні правила заточування і дотримуватися їх. До цих правил належать такі поняття як кути заточування, правильна полірування, розташування заточувати інструменту.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Різновиди фарб для будівництва та ремонту

Фарби — необхідний матеріал у процесі ремонту або будівництва. Тому дуже важливо зупиниться на правильному виборі. Однак, для того щоб правильно вибрати фарби, необхідно знати їх різновиди. Давайте ж приступимо до цього короткого огляду.

Акрилові латексні фарби — найпопулярніший вид у сфері водорозбавляються фарб. Навіть фахівці стверджують, що за допомогою нанесення валиком на оброблювану поверхню двох шарів акрилової латексної фарби, можна досягти високоякісного покриття для правильного ремонту стелі, стін або інших поверхонь. І при цьому поверхня залишається абсолютно еластичною. Також ви зможете без особливих зусиль усунути на ній тріщини, ширина яких складає до одного міліметра.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Ремешковий ключ

Ремешковий ключ використовуються для роботи з встановлення труб, які мають гладку й хромовану поверхню. Адже при роботі зі звичайним ключем що не старайся, але уникнути подряпин і небажаних тріщин не вдається. Тому саме ремешковий ключ дозволяє уникати подібних проблем.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Товщиномір — незамінний вимірювальний прилад

Товщиномір від компанії ТОВ Тпмаркет — це ефективний і точний вимірювальний прилад, який дає можливість з максимальною точністю визначити товщину листового матеріалу з гуми, азбесту, пароніту, фанери та інших матеріалів.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…


Зварювальні електроди

Метали виступають в якості тих матеріалів, без яких у принципі не можна уявити собі ведення сучасного будівельного виробництва. З чим це повязано? Дані матеріали мають масу позитивних користувальницьких характеристик — особливу увагу слід приділити їх технічним критеріям механічної міцності, тривалого терміну служби. Крім того, сталеві вироби не виходять з ладу в результаті навіть тривалого контакту з середовищами агресивної природи.

ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ…