Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ

Енергозбереження на кухні

На кухні, дотримуючись нескладних правил і прийомів, можна економити вагома кількість енергії та коштів, а також викликати меншу шкоду для навколишнього середовища.

Енергозберігаючі прилади

Вагома економія енергії на кухні можлива вже завдяки придбанню енергозберігаючих кухонних приладів.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Кілька слів про економію за допомогою сонячних батарей

У наш час сонячні батареї для житла, вартість яких, простіше сказати, «кусається», багатьом людям здаються своєрідною дурощами заможних диваків. Мало хто всерйоз замислюється про економію, а от саме вона є найбільш позитивним моментів у застосуванні поновлюваних енергетичних джерел, і сонця в тому числі.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Сонячні батареї у вирішенні питання енергозабезпечення дачної ділянки

Дачна ділянка, це те місце, де людина відпочиває в першу чергу душею, після його напружених і важких робочих буднів. І питання енергетичного забезпечення свого дачного господарства — є питанням першорядної важливості для будь-якого з нас, хто займається тут відпочинком або фізичною працею у своєму саду або городі.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Якісні вікна — економія на комунальних платежах

Хочемо ми того, чи ні, але тепер і Росія слідом за розвиненими країнами вступила на шлях економного використання енергії у сфері експлуатації житла. До цих пір поняття енергоефективності власного будинку, або квартири для багатьох мешканців залишалося неактуальним, позбавленим явною практичної вигоди.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Термомодернізація будинку

Реалії сьогоднішнього життя такі, що вартість енергоресурсів неухильно зростає, а зростаючі рахунки за тепло і електроенергію змушують власників житла всерйоз задуматися про скорочення витрат на комунальні платежі. І найбільш оптимальним рішенням у цьому випадку є грамотна термомодернізація житла.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Тепловизионное обстеження котеджу

Поява будівельних дефектів в малоповерховому будівництві — досить поширене явище. Просідання будівлі з часом, нещільні стики, неякісна обробка — все це призводить до появи щілин, через які в приміщення надходить холодне повітря. У холодну пору року це може призвести до протягами і вогкості. Створений великими зусиллями комфорт при цьому буде порушений.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Визначення теплових втрат, або що ж таке тепловізорне обстеження будинку?

Витрати, що йдуть на опалення будинку, як правило, в будь-якій сімї займають лідируючі позиції в калькуляції видаткових статей щомісячного сімейного бюджету. На думку фахівців, приблизно 25 — 30% сімейних фінансових витрат можна уникнути, провівши своєчасне Тепловізорне обстеження вашого будинку або квартири і своєчасно виконавши надані фахівцями рекомендації проведеної ними роботи. Комплексне Тепловізорне обстеження поточного стану і визначення теплових втрат в будинку — дасть вам можливість оцінити ті шляхи енергетичних втрат, про які ви раніше і не здогадувалися.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Утеплення котеджу і сучасні матеріали для теплоізоляції

У статті розказано про різні види сучасних звуко-теплоізоляційних матеріалів, що застосовуються для покриття зовнішніх стін котеджів, їх короткі порівняльні характеристики, позитивні і негативні сторони.

Запитання з утеплення будинку повинні стояти на першому місці. Саме від розумного вирішення цих питань залежатиме загальна кількість коштів, що витрачаються на опалення. Враховуючи постійно зростаючі ціни на паливо, недооцінювати актуальність утеплення котеджу не варто. Якісне утеплення може прослужити до 20 років.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Економія тепла в приміщеннях

Ні для кого не секрет, що витрати на оплату опалення складають більшу частину витрат йдуть на комунальні послуги. Якщо у багатоповерхівках ця сума розбивається на щомісячні протягом усього року, то власникам приватних будинків доводиться в прямому сенсі слова готуватися до зими. Але навіть власники квартир у багатоповерхових будинках часто незадоволені якістю опалення, яке буває нижче комфортного. Виходом з подібної ситуації є економія тепла шляхом утеплення приміщення або всього будинку в цілому.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Геліосистеми в будівництві економічні рішення енергозбереження

Огляд автономних систем енергозабезпечення будинку за допомогою сонячного тепла і світла
Проблема енергозбереження завжди стояла перед людьми. Півтори сотні років для забезпечення енергією ми використовували ресурси, які є непоновлюваними.

На завершення епохи тотальної експлуатації земних надр, людство прийшло до логічного результату — дефіцит. Звичайно, якийсь час світ протримається на звичних видах палива, звикаючи до спекулятивних умовам постачальників, і продовжить вкладати мільярди в розробку енергозберігаючих систем, що працюють на тих самих, вичерпний ресурсах.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…


Теплове дзеркало новітнє віяння сучасних технологій енергозбереження в будинку

При постійній нестачі і дефіциті енергії для свого існування, людство зараз змушене шукати все нові і нові технології її економного витрачання та заощадження. Серед великого спектру сучасних технічних рішень цього питання, відокремленим та окремим питанням — стоїть питання енергозбереження в нашому будинку або квартирі, вирішуване за допомогою використання новітньої сучасної технології «Теплового дзеркала» («Heat Mirror»), розробленої американською компанією Southwall Technologies.

ЧИТАТИ ДАЛЬШЕ…