Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Дитина в розумному будинку

Дитина в розумному будинку

Останнім часом скрізь мусується тема так званого розумного будинку будинку, напханого всякою всячиною, що полегшує життя господарів. Навіть деколи звільняє господаря від непотрібних роздумів і прийняття рішень в побутовому плані. У даній статті ми розглянемо, як дане нововведення відбивається на сімї, коли в ній зявляється довгоочікуваний малюк.

Безумовно автоматизований контроль за кліматом в приміщеннях, де живе і буває дитина дуже важливий компонент розумного будинку. Адже лікарі рекомендують суворо дотримуватися температурного режиму на рівні двадцяти градусів за Цельсієм під час неспання малюка і в районі сімнадцяти коли він спить. Особливо це важливо для грудного віку. Хороший клімат-контроль, що стежить за роботою теплої підлоги, батарей, кондиціонерів та іншої кліматичної техніки впоратися з таким завданням не гірше люблячої мами.

Світло також є важливим компонентом життя малюка. Дистанційне керування світлом не залишить малюка плакати в темряві поки ви біжите до нього. А датчики рух і зовсім зроблять нічні подорожі юного мандрівника цілком безпечними. Розумному будинку це більш ніж по плечу.

Відеоняні ще одна функція, впроваджувана в розумний будинок спеціально для вас і вашого малюка. Вам не доведеться більше сидіти над ліжечком почувши плач або відчувши рух, відеонянька одразу покаже на монітор люльку, а аудіо звязок дозволить заспівати йому колискову, не підіймаючись в його спальню.

Розумний дім допоможе вам також обмежити доступ дітей до тих чи інших електроприладів, встановити графік доступності тієї чи іншої техніки. Наприклад, дозувати можливість перегляду телевізора. І навіть обмежити набір каналів, які ті можуть переглядати.

З часом малюк підростає і приходить час залишати його будинку на якийсь час в повній самоті. У розумному будинку він буде не один і під надійною охороною. Показавши йому найбільш важливі і найбільш прості функції системи, ви зможете убезпечити самостійне перебування вдома вашої дитини.

Кнопка тривоги ось ще одна функція, необхідна вашій дитині. Встановивши її як опцію, ви дозволите вашій дитині миттєво викликати вас або звязуватися з вами при виникненні будь-якої ситуації в будинку, коли йому може знадобитися ваша допомога або підтримка. До слова скажемо, що розумний будинок має досить великим набором додаткових опцій, які ви можете встановити на додаток до загальноприйнятих.

У сучасному ритмі життя, особливо тим, хто приділяє увагу особистій карєрі і професійному зростанню, часу на спілкування з дітьми вдома біля каміна або екрана телевізора залишається все менше і менше. Розумний будинок знову приходить на допомогу навіть сидячи у своєму кабінеті в офісі ви зможете в будь-який момент отримати звязок з дитиною вдома, побачити його на екрані свого монітора. А це буває часом дуже важливо для люблячих батьків.

Загалом, розумний будинок, з усіма своїми опціями і функціоналом, здатний зробити життя вашого малюка вдома комфортною і безпечною. А ваше батьківське серце спокійним!