Яндекс.Метрика Анализ сайта climat.pp.ua

Причини сумнівів в інтелектуальній системі розумний будинок

Причини сумнівів в інтелектуальній системі розумний будинок

Зараз система розумний будинок набуває все більшого поширення завдяки своїй функціональності і багатьом іншим можливостям, які допомагають відкинути частину побутових проблем. Але багато хто до цих пір сумніваються в її необхідності, посилаючись при цьому на різні відмовки, які насправді не мають під собою грунту. Наведемо приклади найпоширеніших помилок, що стосуються інтелектуальної системи розумний будинок.

По-перше, дуже багато хто думає, що така система за величезної кількості виконуваних функцій неодмінно має високу ціну. Але це міф, причому, ні на чому не заснований, адже насправді така система коштує не надто дорого, і навіть сімї з середнім доходом цілком можуть собі її дозволити, просто слід визначитися, чи потрібен вам комфорт, який допоможе створити ця система. Якщо потрібен, то краще один раз витратити суму зі свого бюджету, ніж постійно витрачати гроші, купуючи абсолютно непотрібну техніку у великій кількості, яка так і не зможе виконати більшості функцій.

По-друге, є помилка, що інтелектуальна система вимагає величезну кількість енергії. В даному випадку все абсолютно навпаки і розумний дім допоможе зберегти вам енергію і гроші, адже більшість його функцій якраз направлені на економію.

Вся задіяна техніка буде включатися або вимикатися в потрібний момент, а енергія не буде витрачатися даремно, до того ж система дозволить використовувати мінімальну кількість електроенергії для підтримки необхідних умов життєзабезпечення. А всі встановлені датчики та апаратура споживають енергії менше ніж звичайна лампочка, тому економія буде на обличчя.

Наступним міфом про розумного будинку є думка, що така система необхідна тільки у великих будинках, таких як котеджі. Але це теж помилка, хіба вам не хочеться прийти додому після важкого трудового дня і просто розслабиться, а не контролювати дітей і т.п. Система відразу може видати вам зображення дитячої кімнати, і, не встаючи з дивана, ви можете бачити, що там відбувається в даний момент. Також розумний будинок має і багато інших достоїнств, які повністю виключають подібне оману.

Багато, надивившись фільмів про повстання техніки проти творця, вважають, що якщо розумний будинок підключений до інтернету, то він може підхопити вірус, який зашкодить системі, і вона стане небезпечною. Зазвичай для всіх вірусів існує антивірус, що для розумного будинку при необхідності також буде розроблено.

Ще одна помилка з приводу інтелектуальної системи — це думка, що управління цією системою дуже важко і вимагає спеціальних знань.

Насправді все набагато простіше, цією системою може керувати навіть дитина, так як центр її дії завжди розташований в одному місці і для його активації потрібно тільки голос або один пульт. Тому виконувати будь-які функції з системою розумний будинок буде дуже просто.